Mafsallı Tente

WhatsApp Image 2020-09-24 at 09.44.59 (1)

Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.

Mafsallı sistem denilince aklınıza eklemli bir şey geliyor, ilk bakışta. Bu kısmen doğru. Fakat bu eklem iki dirseğin dışa doğru açılması olarak algılanmalıdır.

Maksimum üç metre öne ve altı metre genişliğe açılım yapılabilir. Bu bizim tavsiyemizdir. Mesafeler bir miktar daha artırılabilir. Fakat her artışın tentenin kumaşında potların olmasına ve sarkmalara neden olacağını unutmamak gerekir.

Elle çevirerek kapatılıp açılacağı gibi resimdeki gibi motorlu ve uzaktan kumandalı olarak da açılıp kapanabilir. Ülkemizde en yaygın kullanılan tente türüdür diyebiliriz. Pek fazla sıkıntı çıkarmamasına rağmen kullanılan malzemenin kalitesi ömrünü doğrudan etkiler.

Sokaklarda sık sık karşılaştığınız klasik tente modelidir. İstenilen cepheye uygulandıktan sonra manuel veya motorlu sistem ile açılıp kapanan mafsallı tente üzerinde her firma farklı sistemler tercih etmektedir.

İş yerlerinize yada evlerinizin balkon yada teraslarında uygulayacağınız  tente çeşitleri günün doğal koşullarına göre kullanımını sağlayacak sistemlerdir.

Hemen Ara
WhatsApp İletişim