Şeffaf Branda

ss2

Şeffaf  Branda   sistemler soğukta kırılma, çatlama yapmaz, şeffaf stor  net bir görünüme sahip ve kolayca katlanabilme özelliğine sahiptir. Camın pahalı olduğu ve kullanılamadığı yerlerde cam yerini alan şeffaf malzeme üst çatılar için sabit ve çıkarmalı sistemde ve yan çevreler ise motorlu toplama sistemi, makaralı toplama sistemi ve elle toplama sistemi şeklindedir. Kolayca temizlenir ve şık bir görünüm sağlar. Dış ortamın güzelliklerini ve keyfini, ses yalıtımlı bir sistemde yaşamın güzelliğini ve huzurunu kış bahçelerimiz ile ayağınıza getirmekteyiz. Dışarıda yapacağınız aktiviteleri kar, yağmur, çamur ve güneş demeden her koşulda kış bahçenizde yaşayabilirsiniz.

Mega Tente Branda olarak,  ürünlerimizde  kalite ve uzun ömürlü kullanımın yanı sıra görsel şıklığında garantisini vermekteyiz.

Özellikle ticari işletmelerin geniş bahçe alanlarını, kış dönemlerinde daha kullanılabilir alanlara dönüştüren bir sistemdir kış bahçeleri…..

Kış aylarının olumsuz hava şartlarından  kişilerin etkilenmeden  hem dışarıdaymış hissi yaratan aynı zamanda da dış etkenlerden korunmasını sağlayan  bir sistemdir. Şeffaf storlar, işletmenizde  rahat ve huzurlu ortamlar yarattığınız için  müşterilerinizin gözünde hem işletme  itibarını  hemde maddi kazanım oranınızı yükseltmiş olacaksınız.

Cafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmıştır. Motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Şeffaf brandalar son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur.

Kullanımı oldukça artan uygulamamız ve şık bir dış mekan uygulamasıdır.

Şeffaf  brandanın  Temizliği oldukça kolay olan kumaşı dayanıklı ve hafiftir. Kolayca açılır kapanır.

Günümüzde sürekli koşuşturma gerektiren yoğun iş temposu,  kalabalık insan topluluklarının olduğu ve trafik keşmekeşinin çok olduğu büyük şehirlerdeki  sıkıntılı ve bir o kadar da yorucudur. Böyle günlerin  ardından kişilerin en rahat ve huzur dolu zamanını geçireceği yer evidir mutlaka.

Hemen Ara
WhatsApp İletişim