Otomatik Pergola

16

 

Otomatik Pergola Sistemi açık alanların kötü hava koşullarında bile yıllarca kullanılmasına olanak veren gelişmiş bir çözümdür.Genişlikleri mekan gereksinimlerine göre isteğe bağlı ve 13 metreye kadar herhangi bir boyutta yapılabilir.

Ray profilleri (80.2 x 130 mm), ekstrüzyon alüminyum ray profilleri ile sistem 8 metreye kadar tente ileri açılım yapabilmektedir.  Otomatik Pergola kumandaya tek dokunuşla 94 m²′ e kadar koruma sunuyor ve birden fazla sistemin birleştirildiği uygulamalarda daima % 100 su geçirmezlik sağlıyor.

Sistem yoğun yağmur suyunun dahi kusursuz tahliyesine sağlayan yan yağmur oluklu ve ön taç oluğu içeriyor.

Otomatik Pergolanın Kumaş Özellikleri;  Alman üretimi, alev yürütmez ve % 100 su geçirmez mimari blackout membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor.Kumaş üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahiptir .Akrilik üst kaplama, sonraki yıllar için temizlemeyi ve bakımı kolaylaştırır.

Black-out kumaş 850 gr/m² gramajlı olup, üç katmanlı olarak üretilmiştir.Kumaş, su ve ışık geçirmeme özelliğine sahip olduğu gibi aynı zamanda alev yürümezdir.Standart olarak Krem, Beyaz ve Gri olarak üretilmektedir.

 

Hemen Ara
WhatsApp İletişim